Competitie 2019

Voorspeelregeling 2019

In de twee weken voorafgaande aan hun competitiewedstrijd op de Edese GC Papendal zijn spelers van bezoekende clubs van harte welkom van maandag t/m vrijdag en indien de baanbezetting het toelaat een oefenronde te spelen. In de weekenden is het voorspelen mogelijk na 12:00 uur. Deze voorspeelregeling is op basis van wederkerigheid en geldt alleen voor de zes spelers (jeugd vier), die daadwerkelijk aan de competitiewedstrijd zullen deelnemen. Het voorspeeltarief is € 40,- per persoon.

Voor het maken van een afspraak kunnen de captains contact opnemen met het secretariaat van de Edese GC Papendal, telefoon 026 – 48 21 985 (optie 1) of per e-mail.
Het secretariaat is op werkdagen geopend van 09:00 tot 16:00 (van november t/m maart tot 14:00).
De medewerkers van het secretariaat kunnen u vertellen welke dagen en tijden geschikt zijn om voor te spelen.

De Edese GC Papendal kent buiten de formele teesluitingen voor wedstrijden en toernooien geen starttijdreservering, maar gebruikt daarentegen nog de authentieke ballenspiraal.
Ook het reserveren van een handicart loopt, zowel voor het voorspelen als voor de competitiewedstrijd (indien toegestaan door de NGF) via het secretariaat.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan onze website te controleren, want de baancommissaris kan altijd besluiten dat handicarts, om welke reden dan ook, niet de baan in mogen.

Horeca

Hierover worden afspraken gemaakt tussen de captains.
Op de Edese GC Papendal is het gebruikelijk dat het ontvangende team op basis van wederkerigheid de kosten van ontvangst, lunch en borrel tot het diner voor zijn rekening neemt.
Daarnaast stellen wij het zeer op prijs wanneer u na afloop van de competitiedag gezellig bij ons blijft eten.
Restaurant ‘De Hofmeester’ stelt wekelijks aan het begin van de dag een menu samen waarop u met uw team kunt intekenen.

Routebeschrijving

De beste aanrijroute voor de Edese GC Papendal is via de A12, afslag 25 en dan richting Arnhem.
Bij hotel Van der Valk slaat u rechtsaf en vervolgens blijft u alsmaar rechtdoor rijden tot u op de parkeerplaats van de Edese GC Papendal bent aangekomen.

Teamcaptains 2019: dames

NGF CompetitieTeamKlassePouleCaptainContactStand
Dames 27-holesEdese 1HoofdklasseD202Anita de VisserBerichtStand
Dames 27-holesEdese 22de klasseD220Karin ArendsBerichtStand
Dames Dinsdag 27-holesEdese 13de klasseD323Nicole Barendregt BerichtStand
Dames Senioren 27-holesEdese 11ste klasseM12Marie-Thérèse Swart BerichtStand

Teamcaptains 2019: heren

NGF CompetitieTeamKlassePouleCaptainContactStand
Heren Standaard 36-holesEdese 11ste klasseH9Alexander de HaanBerichtStand
Heren Reserve 36-holesEdese 21ste klasseH108Maarten BootBerichtStand
Heren 27-holesEdese 1Hoofd klasseH202Paul WillemsenBerichtStand
Heren 27-holesEdese 23de klasseH226Frank van den BergBerichtStand
Heren 27-holesEdese 33de klasseH233Henk de GraafBerichtStand
Heren 27-holesEdese 45de klasseH282Eric SmitBerichtStand
Heren 27-holesEdese 55de klasseH286Andries van der MeerBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 11de klasseP12Edy BoumaBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 23de klasseP27Jos Oude LuttikhuisBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 33de klasseP26Wim de WitBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 45de klasseP85Bert BruinsBerichtStand

Speelschema 2019

 

Zon 31 maartHeren 1 (36)1e klasse9.00  en 13.301Twentsche 1                   Zwolle 1
 H99.30 en 14.151De Groene Ster 1          – ‘t Zelle 1
Heren 2 (27)3e klasse10.30 en 13.301/10Toxandria 1                    – De Batouwe 1
 H22611.00 en 14.151/10Geijsteren 1                    Welschap 1
Zon 7 aprilDames 1 (27)hoofdklasse10.30 en 13.301Lochemse 1                    – Rijk van Nijmegen 1
D20211.00 en 14.151Twentsche 1                   Dronten 1
Di 9 aprilDames 1 (27)3e klasse10.30 en 13.301Rosendaelsche 3            De Batouwe 3
D32311.00 en 14.151Hoge Kleij 2                    – Zeewolde 3
Zon 14 aprilDames 2 (27)2e klasse10.30 en 13.301Bleijenbeek 2                  Haverleij 2
 D22011.00 en 14.151Crossmoor 1                    De Peelse Golf 1
Heren 5 (27)5e klasse10.30 en 13.3010Keppelse 4                      – Welderen 2
 H28611.00 en 14.1510Hoogland 3                     – Dorhout Mees 4
Vrij 19 aprilHeren sen 1 (27)1e klasse10.30 en 13.301Amelisweerd 1                 Rosendaelsche 1
P1211.00 en 14.151De Goyer 1                       – Zeewolde 2
Do 25 aprilDames sen 1 (27)1e klasse10.30 en 13.301De Dommel 2                  – De Schoot 1 
M1211.00 en 14.151Geijsteren 1                      Prise d’ Eau 1
Vrij 26 aprilHeren sen 3 (27)3e klasse10.30 en 13.301De Scherpenbergh 2       De Keppelse 1
P2611.00 en 14.151Lochemse 1                     – Rijk van Nijmegen 2
 Zo 28 aprilHeren  2 (36 res)1e klasse9.00 en 13.301Hoenshuis 2                     – Eindhovensche 5
 H1089.30 en 14.151Best 2                               – Rosendaelsche 3
Heren 4 (27)5e klasse10.30 en 13.301/10Hooge Graven 4              – Driene 3
 H28211.00 en 14.151/10Weleveld 2                      – Winterswijk 4
Vrij 10 meiHeren sen 2 (27)3e klasse10.30 en 13.301Rosendaelsche 4             – Sallandsche 3
 P2711.00 en 14.151Lochemse 2                      – De Scherpenbergh 1
Heren sen 4 (27)5e klasse10.30 en 13.3010‘t Sybrook 2                      – Driene 1
 P8511.00 en 14.1510De Hoge Kleij 5               – Sallandsche 7
Zo 12 meiHeren 1 (27)Hoofdklasse10.30 en 13.301Zeewolde 1                      – Olympus 1
 H20211.00 en 14.151De Purmer 1                    – Haarlemmermeersche 1
Heren 3 (27)3e klasse10.30 en 13.3010The Duke 2                       – De Dommel 2
 H23311.00 en 14.15 10Haverleij 2                       – Rijk van Nijmegen 3
      

 

Scroll to top