Competitie

Voorspeelregeling 2018

In de twee weken voorafgaande aan de competitiewedstrijd kunnen spelers van bezoekende clubs van maandag t/m vrijdag en indien de baanbezetting het toelaat een oefenronde spelen tegen betaling van € 40,- per persoon. In de weekenden is het voorspelen mogelijk na 12:00 uur tegen betaling van € 45,- per persoon. Deze voorspeelregeling is op basis van wederkerigheid en geldt alleen voor de zes spelers (jeugd vier), die daadwerkelijk aan de competitiewedstrijd zullen deelnemen.

Voor het maken van een afspraak kunnen de captains contact opnemen met het secretariaat van de Edese GC Papendal, telefoon 026 – 48 21 985 (optie 1) of per e-mail.
Het secretariaat is op werkdagen geopend van 09:00 tot 16:00 (van november t/m maart tot 14:00).
De medewerkers van het secretariaat kunnen u vertellen welke dagen en tijden geschikt zijn om voor te spelen.

De Edese GC Papendal kent buiten de formele teesluitingen voor wedstrijden en toernooien geen starttijdreservering, maar gebruikt daarentegen nog de authentieke ballenspiraal.
Ook het reserveren van een handicart voor zowel het voorspelen als de competitiewedstrijd (indien door de NGF toegestaan) loopt via het secretariaat.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan onze website te controleren, want de baancommissaris kan altijd besluiten dat handicarts, om welke reden dan ook, niet de baan in mogen.

Horeca

Hierover worden afspraken gemaakt tussen de captains.
Op de Edese GC Papendal is het gebruikelijk dat het ontvangende team op basis van wederkerigheid de kosten van ontvangst, lunch en borrel tot het diner voor zijn rekening neemt.
Daarnaast stellen wij het zeer op prijs wanneer u na afloop van de competitiedag gezellig bij ons blijft eten.
Restaurant ‘De Hofmeester’ stelt wekelijks aan het begin van de dag een menu samen waarop u met uw team kunt intekenen.

Routebeschrijving

De beste aanrijroute voor de Edese GC Papendal is via de A12, afslag 25 en dan richting Arnhem.
Bij hotel Van der Valk slaat u rechtsaf en vervolgens blijft u alsmaar rechtdoor rijden tot u op de parkeerplaats van de Edese GC Papendal bent aangekomen.

Teamcaptains 2018: dames

NGF CompetitieTeamKlassePouleCaptainContactStand
Dames 27-holesEdese 1HoofdklasseD204Anita de VisserBerichtStand
Dames 27-holesEdese 22de klasseD213Marly Markert BerichtStand
Dames Dinsdag 27-holesEdese 13de klasseD328Nicole Barendregt BerichtStand
Dames Senioren 27-holesEdese 11ste klasseM7Marie-Thérèse Swart BerichtStand
Dames Senioren 18-holesEdese 11ste klasseM208Annet ten Doeschate BerichtStand

Teamcaptains 2018: heren

NGF CompetitieTeamKlassePouleCaptainContactStand
Heren Standaard 36-holesEdese 11ste klasseH4Nog OnbekendBerichtStand
Heren Reserve 36-holesEdese 21ste klasseH105Nog OnbekendBerichtStand
Heren Reserve 36-holesEdese 33de klasseH124Michiel SpieringsBerichtStand
Heren 27-holesEdese 1Hoofd klasseH203Paul WillemsenBerichtStand
Heren 27-holesEdese 23de klasseH224Frank van den BergBerichtStand
Heren 27-holesEdese 34de klasseH247Henk de GraafBerichtStand
Heren 27-holesEdese 45de klasseH269Henk RoodzantBerichtStand
Heren 27-holesEdese 55de klasseH282Ruud van WuyckhuiseBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 12de klasseP14Edy BoumaBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 23de klasseP34Nog OnbekendBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 34de klasseP62Wim de WitBerichtStand
Heren Senioren 27-holesEdese 45de klasseP73Bert BruinsBerichtStand
Heren Senioren 18-holesEdese 11de klasseP207Bink van WalsemBerichtStand
Heren Senioren 18-holesEdese 21de klasseP206Henny HijmansBerichtStand
Heren Senioren 18-holesEdese 32de klasseP215Frank Schellekens BerichtStand

Teamcaptains 2018: jeugd

NGF CompetitieTeamKlassePouleCaptainContactStand
Jeugd 18-holesEdese 12de klasseJ118nog niet bekendBerichtStand

Speelschema 2018

<

datum team poule tijd hole gastteams
Vrij 30 maart Heren senioren 1 (27) 2e klasse 10.30  en
13.30
1 Heelsum 1                    Rosendaelsche 3
  P14 11.00  en
14.15
1 De Hoge Kleij 2          – Goyer 1
Heren senioren 3 (27) 4e klasse 10.30  en
13.30
10 Sallandsche 4             – Rijk van Nijmegen 3
  P62 11.00  en
14.15
10 Heelsum 2                    Lochemse 1
Do 5 april Dames senioren 1 (27) 1e klasse 10.30 en
13.30
1 De Pan 2                       De Hoge Kleij 1
  M7 11.00 en 14.15 1 Twentsche 1                Hilversumsche 2
Dames senioren 1 (18) 1e klasse 11.30  1 Almeerderhout 2      – De Koepel 1
  M208 12.00  1 Hilversumsche 2       – Anderstein 1
Vrij 6 april Heren senioren 1 (18) 1e klasse 11.30 1 Dorhout Mees 1          Martensplek 2
  P207 12.00 1 ’t Sybrook 2                  Zeewolde 1
Heren senioren 2 (18) 1e klasse 11.30 10 ’t Sybrook 3                  Holthuizen 1
  P206 12.00 10 Lochemse 2                  De Breuninkhof 1
Zon 8 april Heren 2 (36) 1e klasse 9.00 en
13.30
1 ’t Sybrook 2                  Rosendaelsche 4
  H105 9.30 en 14.15 1 Almeerderhout 3      – Noord Nederlandse 4 
Heren 2 (27) 3e klasse 10.30 en 13.30  1-okt De Tongelreep 2       – Prise d’ Eau 2
  H224 11.00 en 14.15 1-okt Stippelberg 1               De Peelse Golf 2
Vrij 13 april Heren senioren 3 (18) 2e klasse 11.30 1 Crossmoor 1                Geijsteren 1
P215 12.00 1 Nieuwegeinse 2        – De Peelse Golf 2
 Zo 15 april Dames  2 (27) 2e klasse 10.30 en
13.30
1 Rijk van Nijmegen 2 –  Dronten 2
  D213 11.00 en 14.15 1 Hooge Graven 2        – Hattemse 1
Heren 4 (27) 5e klasse 10.30 en 13.30 10 Winterswijk 5            – Rijk van Nijmegen 5
  H269 11.00 en 14.15 10 Driene 3                        De Breuninkhof 2
Vrij 20 april Heren senioren 2 (27) 3e klasse 10.30 en 13.30 1 Zeewolde 4                   De Scherpenbergh 2
P34 11.00 en 14.15 1 Nieuwegeinse 2         – Amelisweerd 3
Zo 22 april Heren 3 (36) 3e klasse 9.00 en 13.30 1 Rijk van Nijmegen 2 – Lochemse 3
  H124 9.30 en 14.15 1 Almeerderhout 6       – Amelisweerd 5
Heren 5 (27) 5e klasse 10.30 en 13.30 1 / 10 Heelsum 7                   – Winterswijk 4
  H282 11.00 en 14.15 1 / 10 Nieuwegeinse 3          – Dronten 3
Di 24 april Dames 1 (27) 3e klasse 10.30 en 13.30 1 The Duke 2                   De Pan 2
D328 11.00 en 14.15 1 Zeewolde 3                  Hilversumsche 4
Zo 29 april Heren 1 (36) 1e klasse 9.00 en
13.30
1 De Batouwe 1            – De Dommel 1
  H4 9.30 en 14.15 1 Rosendaelsche 1       – Sallandsche 1
Heren 3 (27) 4e klasse 10.30 en 13.30 1 / 10 Keppelse 2                  – Anderstein 4
  H247 11.00 en 14.15  1 / 10 ’t Zelle 3                      – Driene 1
Zo 6 mei Heren 1 (27) Hoofdkl 10.30 en
13.30
10 / 1 De Compagnie 1        – De Berendonck 1
  H203 11.00 en 14.15 10 / 1 Heidemeer 1              – Zeewolde 1
Dames 1 (27) Hoofdkl 10.30 en 13.30 1 / 10 Rijk van Nijmegen 1  – Noord Nederlandse 1
  D204 11.00 en 14.15 1 / 10 ’t Zelle 1                      – De Pan 1
Vrij 11 mei Heren senioren 4 (27) 5e klasse 10.30 en 13.30 1 Rosendaelsche 6       – Rijk van Nijmegen 6
P73 11.00 en 14.15 1 Goyer 3                         Welderen 1
Zo 24 juni Jeugd Edese 1 2e klasse 11.30 1 Zeewolde 1                 – Nunspeetse 1
J118 12.00 1 Keppelse 1                  – Heelsum 1
           

Paginabeheerder: Webmaster
Bijgewerkt: 23 januari 2017

Scroll to top