Avondwandeling op onze baan – dinsdag 10 juni 2025

Op dinsdag 10 juni, vanaf 19:00 uur, verwelkomen wij niet-golfers op onze baan voor een bijzondere avondwandeling. Tijdens dit evenement sluiten we hole 1 tot en met 9, zodat bezoekers onder begeleiding van onze leden – waaronder enkele natuurkenners –kunnen kennismaken met onze prachtige baan.

Tijdens de wandeling laten we zien hoe onze golfbaan niet alleen een sportterrein is, maar ook een prachtig natuurgebied. We vertellen graag over de golfsport, ons groenbeheer en de grote diversiteit van flora en fauna op ons terrein.

Dit is een mooie gelegenheid om familie, vrienden en bekenden te laten zien waarom wij zo genieten van onze club. Nodig hen uit, wandel samen mee en deel je enthousiasme!

Ook onze personeelsleden, toeleveranciers en dienstverleners zijn van harte welkom. We hopen dat onze commissies actief relaties benaderen die zij met een uitnodiging een plezier kunnen doen. Geef hun deze bijzondere ervaring cadeau!

De wandeling duurt naar verwachting ongeveer een uur. Na afloop heten wij iedereen welkom in ons clubhuis of op het terras, waar het bestuur een drankje aanbiedt om gezellig na te praten.

Voor details van de uitnodiging – die je vrijelijk kunt doorsturen – zie hier: UITNODIGING.

Het openstellen van onze baan voor wandelaars is een nieuw initiatief, dat past binnen een bredere trend in de golfwereld – ook internationaal – naar meer openheid en verbinding met de samenleving.

Slaat het aan? Dan krijgt deze avond zeker een vaste plek op onze evenementenkalender!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This field is required.

This field is required.